IV Niedziela Wielkanocna – 17.04.2016

 1. W sobotę przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
 2. Jutro o godz. 18.30 spotkanie grupy II dzieci przygotowujących się do
  I Komunii Św. Natomiast we wtorek na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  Bardzo prosimy o obecność.
 3. W piątek (22.04.) po Mszy św. wieczornej, nowenna do św. Jana Pawła II,
  a po nowennie możliwość ucałowania relikwii Jego krwi.
 4. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza wszystkich chętnych na dni skupienia, które będą miały miejsce w naszej parafii od 22 – 24 kwietnia, tj. od piątku do niedzieli włącznie. Dni skupienia poprowadzi Misjonarz Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa z Częstochowy. Szczegółowy program zamieszczony jest w gablocie parafialnej.
 5. Wspólnota Emmanuel serdecznie zaprasza osoby stanu wolnego, które ukończyły już studia lub weszły w życie zawodowe, na spotkanie weekendowe pt. „Jesteś Cudem”, które odbędzie się w dniach 22 – 24.04.2016 r. w Przesiece k/ Jeleniej Góry. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.
 6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, decyzją Konferencji Episkopatu Polski, zostaną przeznaczone na organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce.
 7. W niedzielę Bożego Miłosierdzia Ojciec św. Franciszek, zwrócił się z apelem, by w dniu 24 kwietnia we wszystkich kościołach katolickich w Europie, odbyła się nadzwyczajna zbiórka pieniędzy na rzecz ofiar konfliktu na Ukrainie. Odpowiadając na apel Ojca Świętego, w przyszłą niedzielę, po Mszach św. będziemy mogli złożyć swoje ofiary do puszek na ten cel.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Kazimierz Put,
  śp. Kazimierz Potulski,
  śp. Helena Dutkiewicz,
  śp. Teresa Konieczko.

Komentarze są wyłączone.