III Niedziela Wielkanocna – 10.04.2016

 1. „Gdzie chrzest tam nadzieja” pod tym hasłem w dniach 14-16 kwietnia (czwartek–sobota) odbędą się Uroczystości Centralne świętowania Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski w Gnieźnie i Poznaniu.
 2. W trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna VIII Tydzień Biblijny. Hasło tygodnia: „Gdy usłyszeli Ewangelię, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa”.
 3. Bóg Zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, które przeznaczamy na spłatę nagłośnienia w naszym kościele.
 4. Przypominamy i zapraszamy do uczestnictwa w peregrynacji symboli ŚDM. Dziś o godz. 20.00 Msza św. w kościele Maksymiliana Marii Kolbego na Gądowie, a po niej uroczysta Procesja Światła do kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana. Natomiast we wtorek 12 kwietnia taka peregrynacja odbędzie się w parafii NMP Królowej Pokoju na Popowicach.
  Rozpoczęcie o godz. 21.00 – Przyjęcie symboli, następnie czuwanie z młodzieżą do północy. O północy procesja do Kościoła św. Jerzego i osobiste czuwanie do rana. Zakończenie peregrynacji Mszą św. w środę o godz. 6.00.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego.
 6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Franciszka Oborzyńska,
  śp. Aleksander Zieliński.

Komentarze są wyłączone.