III Niedziela zwykła – 24.01.2016

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon – Nawrócenie św. Pawła Apostoła,
    Wt – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa,
    Śr – Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa,
    Czw – Św. Tomasza z Akwinu.
  2. Jeszcze w tym tygodniu, ze względu na kolędę, kancelaria parafialna czynna będzie tylko w środę 9.00 – 9.30 oraz w sobotę 9.00 – 9.30. Oczywiście istnieje możliwość przyjścia do kancelarii także w innym terminie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Plan kolędy na najbliższy tydzień jest następujący;
    Poniedziałek – 25.01.2016; ul. Górnicza, numery nieparzyste 1-87.
    Wtorek – 26.01.2016; ul. Górnicza, numery nieparzyste 89-97, ul. Górnicza, numery parzyste 50-98.
    Środa – 27.01.2016; ul. Górnicza, numery parzyste 2-48 i Kolęda dodatkowa
    Plan kolędy dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.
    Zapraszamy po Mszy św. do zakrystii przedstawicieli tych rodzin, z którymi nie dane było nam się spotkać podczas wizyty duszpasterskiej, celem ustalenia dodatkowego terminu kolędy.
  4. Decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, w przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek, na utrzymanie klasztorów klauzurowych w naszej diecezji.
  5. Zapraszamy młodzież, rodziny z dziećmi i wszystkich chętnych, na wspólny wyjazd do Rzeczki 30 stycznia (sobota) br. W planie Msza św. o godz. 7.00 w naszym kościele, następnie przejazd własnymi samochodami do Rzeczki (zabawa na śniegu, zjeżdżanie na sankach, wspólny posiłek) i powrót w godzinach popołudniowych. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się do środy włącznie w zakrystii. Jeśli ktoś dysponuje większą ilością miejsc w samochodzie prosimy o pozostawienie takiej informacji.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych odbędzie się w czwartek 28 stycznia o godz. 18.30 w kościele.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Marianna Gałek,
    śp. Józef Niedoszewski.