III Niedziela zwykła – 21.01.2018

1. Zapraszamy członków wszystkich grup parafialnych na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie, które będzie miało miejsce dzisiaj o godz.16.00 w salce parafialnej obok zakrystii.
  2. W tym tygodniu liturgii Kościoła wspominamy:
    Śr. – św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła,
    Czw. – święto Nawrócenia św. Pawła,
    Pt. – św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,
  3. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiadają ministranci. Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00. Plan kolędy na ten tydzień przedstawia się następująco:
    Poniedziałek, 22.01. – ul. Gwarecka 1 – 3 (niep.) oraz 2 – 8 (parz.), Maślicka, Mączna i Pilczycka 133, 140 – 205.
    Wtorek, 23.01. – ul. Gwarecka 5 – 19 (niep.)
    Środa, 24.01. – ul. Gwarecka 21 – 33 (niep.) i Sielska.
    Czwartek, 25.01. – ul. Pilczycka 77 – 111 (niep.)
    Piątek, 26.01. – ul. Pilczycka 113 – 125 (niep.) oraz 98 – 138 (parz.)
    Sobota, 27.01. – ul. Lotnicza.
    Plan kolędy dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii. W okresie kolędowym kancelaria parafialna czynna jest tylko w środy i soboty od godz. 9.00 do 9.30. Sprawy pilne prosimy zgłaszać w dni powszednie po Mszy św. o godz.8.30.
  4. Jutro – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na potrzeby klasztorów sióstr klauzurowych. Za wszelkie ofiary, serdecznie dziękujemy.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  7. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu, prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii.
  8. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
    śp. Helena Niegowska.