III Niedziela Wielkanocna – 19.04.2015

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  Cz – Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i m, Głównego Patrona Polski.
  Sob – Św. Marka Ewangelisty.
 2. Dolnośląskie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Niepełnosprawnością Intelektualną, zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 w Domu Kultury „Piast” przy ulicy Rękodzielniczej. Wstęp wolny, a więcej informacji możemy przeczytać na plakacie w gablocie.
 3. W ramach Tygodnia Biblijnego, zapraszamy na katechezy biblijne, które będą miały miejsce od wtorku do piątku podczas mszy św. wieczornych. W czwartek natomiast, po mszy św. wieczornej, odbędzie się nabożeństwo Drogi Światła, na które zapraszają członkowie Kręgu Biblijnego.
 4. Pielgrzymów udających się do Włoch w dniach 30.04.-9.05. br. zapraszamy w środę o godz. 18.00 na Mszę św. a po Mszy św. na spotkanie w salce katechetycznej.
 5. Zapraszamy rodziców i dzieci klas III szkoły podstawowej, na spotkanie celem omówienia Uroczystości I Rocznicy Komunii św. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.15 w salce na I piętrze w Domu Katechetycznym.
 6. W przyszłą niedzielę, z racji I Rocznicy Kanonizacji Ojca św. Jana Pawła II, Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał po Mszach św. „kremówki” w cenie 6.00 zł za 2 sztuki. Dochód Parafialny Zespół Caritas przeznaczy na pomoc osobom chorym z naszej parafii.
 7. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się 25 kwietnia o godz. 12.00.
 8. Usilnie prosimy o przestrzeganie regulaminu dotyczącego naszego cmentarza parafialnego. Przypominamy, że wszelkie prace jak: wymiana nagrobka, ekshumacja, wykładanie kostki wokół grobów itp. winne być uzgodnione z Ks. Proboszczem lub tutejszym Zakładem Pogrzebowym „Omega”.
 9. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Łaba.

Komentarze są wyłączone.