II Niedziela Zwykła – 15.01.2023

 1. Pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” w dniach od 18 do 25 stycznia będziemy obchodzić kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. To czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych spotkaniach. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o tej ważnej intencji, o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  Wt. – św. Antoniego, opata.
  Czw. – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  Sb. – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.
 3. We wtorek 17 stycznia po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 4. Po przerwie związanej z wizytami duszpasterskimi wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w środy po Mszy św. wieczornej, w salce katechetycznej.
 5. Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zapraszają na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w sobotę 28 stycznia br. o godz. 17:00 w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 7. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Andrzej Segiet,
  Śp. Leopold Szymanek,
  Śp. Maria Duchyńska,
  Śp. Irena Łabuda.

Komentarze są wyłączone.