Chrzest Pański – 13.01.2019

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 16.00 członków wszystkich grup parafialnych, na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie, które będzie miało miejsce w salce parafialnej obok zakrystii.
 2. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiadają ministranci. Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedzielę o godz. 15.00. Plan kolędy na ten tydzień przedstawia się następująco:
  Poniedziałek 14.01 – ul. Rękodzielnicza , Papiernicza 2 i 1 – 7 niep.
  Wtorek 15.01 – ul. Papiernicza 4 i 6.
  Środa 16.01 – ul. Hutnicza.
  Czwartek17.01 – ul. Szklarska, Dworska i Pilczycka 148 – 205.
  Piątek 18.01 – ul. Tkacka.
  Sobota 19.01 – ul. Gosławicka i Mączna.
  Niedziela 20.01 – ul. Paniowicka.
  Plan kolędy dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.
 3. W sobotę o godz. 11.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. dla Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich. Zapraszamy chętnych do wspólnej modlitwy.
 4. Wspólnota Emmanuel zaprasza na cykl trzech, weekendowych spotkań rekolekcyjnych dla małżeństw pt. „Miłość i Prawda”. Rekolekcje odbędą się w Kaliszu, a więcej informacji i kontakt z organizatorami dostępny jest w gablocie parafialnej.
 5. Informujemy, że w dniach 26-27 stycznia br. przy Hali Stulecia we Wrocławiu będą  miały miejsce IV ARCHIDIECEZJALNE REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE pod hasłem: „Ochrzczeni i rozpaleni, czyli zawsze młodzi!” Rekolekcje będą przeżywane w duchowej łączności ze Światowymi Dniami Młodych w Panamie. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 6. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 8. W tym tygodniu do wieczności odszedł:
  śp. Leszek Chołuj.

Komentarze są wyłączone.