XXXIV Niedziela zwykła – 22.11.2015

 1. Dziękujemy Siostrom Boromeuszkom i przybyłej wraz z nimi młodzieży, za obecność dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej i ukazanie nam charyzmatu zakonnego. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia różnych pamiątek wykonanych ręcznie przez Siostry i młodzież.
 2. Bóg Zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, które przeznaczone są na budowę i remonty kościołów w diecezji wrocławskiej.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – Św. Męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy,
  Śr. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
 4. Przypominamy, że w poniedziałek o godz. 18.00, zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich zmarłych, których polecaliśmy podczas tegorocznej modlitwy wspominkowej.
 5. Spotkanie dla wszystkich ministrantów i ich rodziców w poniedziałek o 17.30. bardzo prosimy o obecność.
 6. Spotkanie Grupy II dzieci pierwszokomunijnych jutro o godz. 18.30 w kościele.
 7. Parafialny Zespół Caritas, składa serdeczne podziękowanie za nabycie w ubiegłą niedzielę rogalików, z których dochód został przeznaczony na pomoc biednym i ubogim z naszej parafii. Zysk ze sprzedaży wyniósł 1.484, zł i 50 gr.
 8. Organizujemy zabawę dla dzieci z okazji dnia św. Andrzeja. W programie konkursy, loterie, tańce i wspólne biesiadowanie. Zapraszamy w sobotę 28 listopada o godz. 16.00 do domu katechetycznego. Mile będą widziane przyniesione przez mamy ciasta.
 9. Przyszła niedziela to już I Niedziela Adwentu. Na wszystkich Mszach św. zostaną pobłogosławione opłatki, a podczas Mszy św. o godz. 11.15 pobłogosławimy wieńce adwentowe, które umieścimy na naszych stołach, by przypominały nam, o tak ważnym czasie oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Najładniejszy wieniec wykonany przez dzieci zostanie nagrodzony.
 10. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną wziąć udział w uroczystościach z okazji 24 – rocznicy powstania Radia Maryja w Toruniu.
  Wyjazd nastąpi 5 grudnia, a zapisywać się można i bliższych informacji zasięgnąć w Biurze Radia Maryja, w każdą środę w godz. 9.00 – 10.00 w salce parafialnej, lub telefoniczne 603 – 634 – 488.
 11. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę lotniczą do Fatimy i Santiago de Compostela. Termin wyjazdu 11-16 kwietnia 2016 r. Koszt 2490 zł. Szczegóły u ks. Adama i na stronie internetowej.

Komentarze są wyłączone.