XXVI Niedziela zwykła – 26.09.2015

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  Pon – Św. Wacława,
  Wt – Św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela,
  Śr – Św. Hieronima,
  Czw Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
  Pt – Św. Aniołów Stróżów.
 2. Od czwartku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które w naszej parafii będą odprawiane przez cały miesiąc październik o 17.15.
 3. W tym tygodniu przypada również I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca.
 4. W I – czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00 oraz na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
 5. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie jest pół godziny przed Mszą św., a w najbliższy piątek 8.00 – 8.30 i 17.00 – 18.00.
 6. W najbliższą sobotę, kapłani w godzinach przedpołudniowych odwiedzą chorych w domach.
 7. W poniedziałek o godz. 15.00 na ulicach miast świata, odmawiana będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia. Do tej wspólnej akcji zwaną „Iskra Bożego Miłosierdzia”, możemy się przyłączyć, gromadząc się jutro na placu na wysokości ul. Dokerskiej 54, gdzie wspólnie wypraszać będziemy Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego.
 8. W poniedziałek 28.09.2015 r. o godz. 18.30, w ramach przygotowań do I Komunii św., spotkanie rodziców i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 75 przy ul. Ignuta i dzieci ze szkół spoza naszej parafii.
 9. We wtorek o godz. 18.30 zapraszamy chętnych na spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego.
 10. W czwartek, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 całą Liturgiczną Służbę Ołtarza: ministrantów, lektorów i ceremoniarzy wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce katechetycznej. Zapraszamy także chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii do Ks. Marcina.
 11. Przypominamy, że organizujemy i tworzymy w naszej parafii scholę – zespół muzyczny dziecięcy. Wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w scholi, zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższy piątek o godz. 17.00 do salki w domu katechetycznym.
 12. Chętnych, którzy chcieliby przyjąć na nocleg młodzież, która przybędzie w lipcu przyszłego roku do Polski na Światowe Dni Młodzieży, prosimy o zgłaszanie się jeszcze dzisiaj po Mszy św. do zakrystii.
 13. Zapraszamy pełnoletnich mieszkańców do głosowania w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego na projekty z Pilczyc i Kozanowa. Głosować będzie można w niedziele 4 i 11 października przy naszym kościele po Mszach św., przez Internet od 28 września do 12 października na stronie WBO oraz w sobotę 3 października przed VI L.O. w godz. 9.00 – 13.00.
 14. W dniu dzisiejszym, Parafialny Zespół Caritas, przy wyjściu z kościoła, przeprowadza kwestę na dożywianie w szkołach dzieci z ubogich rodzin.
 15. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Zbigniew Cieślewicz,
  śp. Jarosław Heisig.

Komentarze są wyłączone.