XXII Niedziela zwykła – 30.08.2015

 1. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Jana Putyrę, który dekretem Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii jako wikariusz. Życzymy Ks. Janowi wielu Łask Bożych, sił, zdrowia i pogody ducha w posługiwaniu w naszej wspólnocie parafialnej.
  W związku z obecnością kolejnego kapłana, jest możliwość zamawiania dodatkowych intencji mszalnych do czego serdecznie zachęcamy.
 2. Od wtorku Msze św. w dni powszednie, odprawiane będą o godz. 7.00; 8.30 i 18.00.
 3. W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym, zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00, dzieci i młodzież, by wypraszać Dary Ducha św. na kolejny czas nauki. Zapraszamy także rodziców, by wsparli wspólną modlitwą swoje dzieci. Przed Mszą św. od godz. 17.00 będzie okazja do spowiedzi św.
 4. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Bł. Bronisławę,
  Czw – Św. Grzegorza Wielkiego, papieża.
 5. W tym tygodniu przypada również I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca.
 6. W I – czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00 oraz na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
 7. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. w dni powszednie jest pół godziny przed Mszą św., a w najbliższy piątek 8.00 – 8.30 i 17.00 – 18.00. W I piątek w trakcie trwania spowiedzi od 17.00 – 18.00, odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W najbliższą sobotę, kapłani w godzinach przedpołudniowych odwiedzą chorych w domach.
 9. W związku z kanonizacją rodziców Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która odbędzie się 18 października br. w Rzymie, Ks. Krzysztof Jankowiak wraz parafianami z Osobowic, zaprasza na pielgrzymkę do Włoch w dniach 13 – 21.10.2015. Szczegóły na plakacie w gablotce.
 10. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej do Fatimy, która odbędzie się w dniach 11 – 26 września br. Szczegółowy plan pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii jak również na plakacie w gablotce parafialnej.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Adam Olczyk,
  śp. Edward Dąbrowski.

Komentarze są wyłączone.