XIX Niedziela Zwykła – 13.08.2023

 1. Dzisiaj o godz. 17.30. zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II. niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na sfinansowanie trwających prac remontowych w naszej parafii. Za wszelkie ofiary, składane również do skarbon w kościele jak i przelewane na konto parafialne składam serdeczne Bóg Zapłać !
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
  Wt. – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny.
  Czw. – Św. Jacka, prezbitera.
 4. W wtorek 15 sierpnia, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze Św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15 i 18.00. Podczas każdej Mszy Św. zostaną poświęcone zioła i wianki, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na budowę i remonty kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej. Przypominamy także, że jest to uroczystość nakazana, a więc obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Św. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
 5. W dniu 15 sierpnia będziemy również obchodzić Dzień Solidarności ze Słowenią, która ostatnio ucierpiała wskutek powodzi. Dlatego wychodząc z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek, aby za pośrednictwem Caritas Polska pomóc materialnie tamtejszym mieszkańcom.
 6. Przypominamy, że do końca sierpnia nie ma w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 7. W okresie wakacyjnym prosimy o korzystanie ze Spowiedzi Świętej w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.