XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024

1. Dzisiaj z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Jana z Dukli, prezbitera.
    Czw. – Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
    Pt. – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    Sob. – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. W sobotę, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Św. wieczornej odprawimy nabożeństwo fatimskie.
  4. W przyszłą niedzielę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Ogólnopolskie Spotkanie Rodzin na Jasnej Górze. Więcej informacji w gablocie parafialnej.
  5. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
  6. W okresie wakacyjnym prosimy o korzystanie ze Spowiedzi Świętej w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św.
  7. Dom kultury „Piast” przy ul. Rękodzielniczej 1 zaprasza na koncert pt. „Pilczyckie klimaty”, który odbędzie się w przyszłą sobotę o godz. 17.30. Wystąpią m.in. mieszkańcy Pilczyc. Wstęp wolny.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Śp. Michał Bartnik, Śp. Jadwiga Bielawska, Śp. Teresa Kulpaczyńska.