XIV Niedziela zwykła – 03.07.2016

  1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. przy wyjściu z kościoła nasz kleryk Artur Świderski będzie rozprowadzał za dobrowolną ofiarę pismo redagowane przez kleryków naszego seminarium.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Śr – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
    Pt – Św. Jana z Dukli.
  3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  4. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m-ca na Adorację Najświętszego Sakramentu od 8.00 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiamy o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
  6. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Jerzy Dunowski.

Komentarze są wyłączone.