XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024

1. Zapraszamy dziś o godz. 17.30 na ostatnie już w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na tzw. „Świętopietrze”, które zostaną przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Śr. – Św. Tomasza Apostoła.
    Sob. – Bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
  4. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  5. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek okazja do Spowiedzi Św. od godz. 7.30 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00.
  6. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na poranną Adorację Najświętszego Sakramentu, następnie o godz. 8.30 na Mszę Św. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  7. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy Św.
    o godz. 12.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
  8. W lipcu i sierpniu kapłani nie będą odwiedzać chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. Jeśli jednak zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt z kapłanami.
  9. Podczas wakacji zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie okazja do spowiedzi podczas niedzielnych Mszy Św.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Janusz Gomoliński,
    Śp. Janina Felkle,
    Śp. Zbigniew Piszel,
    Śp. Mirosława Suchodolska – Batycka.