XIII Niedziela zwykła – 28.06.2015

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o 17.30, a w poniedziałek i wtorek nabożeństwo odprawimy po Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła,
    Pt – Św. Tomasza Apostoła.
  3. W nadchodzącym tygodniu, przeżywać będziemy również I-czwartek, I-piątek i I-sobotę miesiąca.
  4. W I-piątek okazja do spowiedzi św. od 8.00 – 8.30 i od 17.00 – 18.00.
  5. W I-soboty miesiąca w okresie wakacyjnym nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  6. W lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  7. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
  8. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  9. Decyzją Jego Ekscelencji Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, po 6 – letniej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii, odchodzi Ks. Bogusław Kapica i przechodzi do parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu – Różance. Ks. Bogusławowi serdecznie dziękujemy za ofiarną posługę i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  10. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Helena Bąk.