XI Niedziela zwykła – 18.06.2017

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe i procesję Eucharystyczną o godz. 17.30. Od jutra do czwartku nabożeństwa i procesje odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy wianki. Zapraszamy do licznego udziału w liturgii tych dni, niech nasz udział w Oktawie Bożego Ciała będzie wyrazem żywej wiary w obecność Chrystusa pośród nas pod postacią chleba. Bardzo prosimy, by nie zabrakło dziewczynek do sypania kwiatków przed Panem Jezusem.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika,
  Pt. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
  Sob. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
 3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 dzieci i młodzież wraz z rodzicami, by podziękować Panu Bogu za kolejny rok nauki. Wcześniej od godz. 17.30, będzie okazja do spowiedzi św.
  Również w czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 4. W przyszłą niedzielę od godz. 15.00 będziemy mogli w naszym kościele modlić się przy relikwiach św. Jana Pawła II. Będzie to krew św. Jana Pawła II, Jego sutanna, piuska i krzyż pektoralny. W ramach „Nocy Kościołów” o godz. 21.00 odbędzie się projekcja filmu pt. „Fatima. Orędzie wciąż aktualne.” Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
 5. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Krystyna Borowiecka.

Komentarze są wyłączone.