XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
    Pt. – Św. Alojzego Gonzagę, zakonnika.
  3. W poniedziałek w Parafii pw. Odkupiciela Świata przy ul. Macedońskiej 2 we Wrocławiu – Polance odbędzie się pierwsze rejonowe spotkanie zespołów synodalnych Archidiecezji Wrocławskiej. Początek o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału, w szczególności członków naszego parafialnego zespołu presynodalnego.
  4. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do salki parafialnej na ostatnie przed wakacjami spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W czwartek na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież wraz
    z rodzicami i nauczycielami, aby podziękować Panu Bogu za kończący się kolejny rok nauki.
  6. W sobotę, z racji 22. dnia miesiąca, po wieczornej Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
  7. Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych, w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  9. W ostatnim czasie odszedł do wieczności: Śp. Antoni Wyrwas.