XI Niedziela zwykła – 14.06.2015

1. Zapraszamy na  nabożeństwo czerwcowe dzisiaj  o 17.30, a w dni powszednie nabożeństwo odprawiamy po Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Bł. Jolantę, zakonnicę.
    Śr – Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii Siostry Misjonarki ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, które podzielą się swoją pracą misyjną a po Mszy św. będzie można przy wyjściu z kościoła złożyć ofiarę na misje.
  4. Również w przyszłą niedzielę, w ramach tzw. „Nocy Kościołów” w Archidiecezji Wrocławskiej, będziemy gościć w naszej parafii polski chór „Głos Duszy” z Mińska na Białorusi.
    Chór zaśpiewa podczas Mszy św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odbędzie się panel dyskusyjny „Rodacy Rodakom”, w którym udział weźmie:
    Pan Stanisław Srokowski – autor wielu publikacji o Kresach Wschodnich,
    Pan Krzysztof Świderek – konsul generalny RP na Ukrainie, a całość spotkania poprowadzi Pani Redaktor Grażyna Orłowska – Sondej z TVP Wrocław.
    Spotkanie zakończy występ chóru „Głos Duszy”. Będzie również okazja, by wesprzeć materialnie swoim datkiem naszych rodaków żyjących za wschodnią granicą.
  5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Krystyna Maciejewska,
    śp. Jadwiga Majwat,