VIII Niedziela Wielkanocna – 24.05.2015

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dziś za zbożny i publiczny udział w śpiewie lub recytacji całego hymnu pt. „O Stworzycielu Duchu przyjdź…” można dostąpić odpustu zupełnego pod następującymi warunkami:
    – stan łaski uświęcającej,
    – Komunia św.
    – modlitwa Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga.
    – dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła,
    Wt – Św. Filipa Nereusza, kapłana,
    Czw – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
    Pt – Św. Urszuli Ledóchowskiej.
  3. W czwartek o 18.30 spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego. Rozważany będzie fragment z Ewangelii Św. Mateusza 28; 16-20.
  4. Wspólnota „Wiara i Światło” zaprasza osoby niepełnosprawne i ich rodziny w dniu 30.05.2015 r. (sobota) o godz. 9.30, na Mszę św. a później na spotkanie w salce katechetycznej
  5. Przypominamy, że istnieje możliwość wyjazdu od 12-18 września br. na pielgrzymkę do Medjugorie, Czarnogóry i Albanii. Koszt 1590 zł. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w gablocie, na stronie internetowej oraz u ks. Adama.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Stanisław Czerniak,
    śp. Maria Golinowska,