VII Niedziela zwykła – 24.02.2019

 1. Spotkania kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.45 w salce – klasy VIII Szkoły Podstawowej, a w środę o godz. 18.45 w salce – klasa III Gimnazjum.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krąg biblijny. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.
 3. W tym tygodniu przypada I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 4. W sobotę w godzinach dopołudniowych kapłani odwiedzą chorych w domach z posługą sakramentalną.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Bardzo prosimy rodziców o obecność.
 6. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach, ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2019/2020 do wszystkich typów szkół dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Ośrodek zapewnia całodobową opiekę dla dzieci i młodzieży, także w soboty i w niedzielę. Posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz bardzo dobrze wyposażoną i przygotowaną bazę dydaktyczno – wychowawczą. Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. 71 314 11 13 lub 71 398 63 30.
 7. Przedszkole nr 64 ”Ekoludek” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 we Wrocławiu przy ul. Koszykarskiej 2 – 4, zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 11 marca w godz. od 17.00 do 18.30.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Mirosława Cezari,
  śp. Helena Łopat,
  śp. Irena Włosińska,
  śp. Anna Michalska,
  śp. Jerzy Bielec,
  śp. Janina Zaźlak.

Komentarze są wyłączone.