VII Niedziela Wielkanocna – 28.05.2017

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców naszych ministrantów. Bardzo prosimy o obecność.
 2. Do środy włącznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, a od czwartku na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiać będziemy w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.30.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon – św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę
  Wt – św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika
  Śr – święto Nawiedzenia NMP
  Czw – św. Justyna, męczennika
 4. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz.18.30 w salce.
 5. W tym tygodniu przypada I – czwartek, I – piątek miesiąca i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
 6. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami.
 7. W sobotę w naszej parafii od godz. 12.00 trwać będzie Dzień Skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszego dekanatu. O godz. 12.00 będzie nabożeństwo pokutne i Adoracja Najśw. Sakramentu, zaś o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza św. na którą zapraszamy rodziców naszych ministrantów, a także wszystkich chętnych.
 8. W przyszłą niedzielę jako I – niedzielę miesiąca po Mszach św. Adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Również w przyszłą niedzielę w całej Polsce przeżywać będziemy po raz X Święto Dziękczynienia za opiekę Opatrzności Bożej nad naszą Ojczyzną. Z tej okazji po Mszach św. będziemy mogli złożyć do puszek swój dar materialny na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 10. Rada Osiedla Pilczyce – Kozanów – Popowice oraz ODSK Piast serdecznie zapraszają na festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, który odbędzie się dzisiaj w godz. od 15.00 do 21.00, na Stadionie Sportowym przy ul. Lotniczej 72.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Wiesław Dyka,
  śp. Grażyna Rogozińska.

Komentarze są wyłączone.