VII Niedziela Wielkanocna – 17.05.2015

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy codziennie o 17.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę w kościołach w Polsce, przeprowadzana jest kwesta na organizację Światowych Dni Młodzieży w naszym kraju w 2016 roku. Wychodząc więc z kościoła, będziemy mogli swoimi ofiarami włączyć się do tej akcji, za co już teraz składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  3. W najbliższy wtorek o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji, by byli odważnymi świadkami Chrystusa we współczesnym świecie.
  4. Ze względu na bierzmowanie, we wtorek kancelaria parafialna będzie
  5. W tym tygodniu spotkania w ramach Kręgu Biblijnego nie będzie.
  6. Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha św. Pamiętajmy, by tradycyjnie nasze domy udekorować zielonymi gałązkami.
  7. Istnieje możliwość wyjazdu od 12-18 września br. na pielgrzymkę do Medjugorie, Czarnogóry i Albanii. Koszt 1590 zł. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w gablocie, na stronie internetowej i u ks. Adama.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Józef Kroner,
    śp. Marian Pławski,