VII Niedziela Wielkanocna – 13.05.2018

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii, tym razem na spłatę 14 nowych okien zamontowanych w domu katechetycznym. Serdeczne Bóg zapłać !
  3. Nabożeństwa majowe wraz z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pon. – św. Macieja, Apostoła,
    Śr. – św. Andrzeja Bobolę, kapłana i męczennika – patrona Polski,
    Pt. – św. Jana I, papieża i męczennika.
  5. W przyszłą niedzielę – 20 maja, przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klas III naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci w sobotę o godz. 9.30. Rodziców zapraszamy do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 – 18.00.
  6. Informujemy, że rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 28 maja podczas Mszy św. o godz.11.15.
  7. Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu ogłasza nabór do nowopowstałych szkół: publicznego Technikum Salezjańskiego kształcącego dla przemysłu lotniczego techników mechaników i elektroników i publicznej Salezjańskiej Szkoły Branżowej I Stopnia kształcącej mechaników samochodowych, kucharzy, piekarzy i fryzjerów. Bliższe informacje zamieszczone są na plakacie w gablocie parafialnej.