VI Niedziela zwykła – 16.02.2020

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pt. – św. Piotra Damianiego, biskupa i Doktora Kościoła.
    Sob. – święto Katedry Świętego Piotra.
  2. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  3. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii o. Tomasza Maniurę – Oblata, który od lat pielgrzymuje z młodzieżą rowerami po świecie. O tych ewangelizacyjnych wyprawach będzie Ojciec opowiadał podczas Mszy św., a po Mszy św. będzie rozprowadzał książki opisujące te wydarzenia.
  4. Również w przyszłą niedzielę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie modlitewne w duchu Taize.
  5. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania organizuje kurs dla osób dorosłych mieszkających na terenie Archidiecezji Wrocławskiej w dniach od 01.03. do 07.06.2020 r. Wszelkie informacje na ten temat po Mszy św. w zakrystii.
  6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Helena Pyzio,
    śp. Zofia Proć,