V Niedziela zwykła – 07.02.2016

  1. Dzisiaj Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. Byśmy mogli dobrze przygotować się do owocnego przeżycia Wielkiego Postu, będziemy mieli okazję  uczestniczyć w poniedziałek i wtorek, w Adoracji Najśw. Sakramentu w godzinach 7.30 – 8.30 i od 17.00 – 18.00.
  3. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Msze św. z posypaniem głów popiołem, będą odprawione o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 18.00 i 19.30. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły, tzn. nie tylko rezygnujemy ze spożywania potraw mięsnych, ale ograniczamy również ilość spożywanych pokarmów. Według przepisów możemy spożyć dwa posiłki „lekkie” i jeden posiłek do syta.
  4. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych. Droga Krzyżowa w piątek o 8.30;  17.30;  i  19.00.
    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.00.
  5. W czwartek przypada wspomnienie M.B. z Lourdes, a tym samym Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w czwartek, podczas Mszy św. o godz. 8.30, za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes, będziemy polecać Panu Bogu wszystkich chorych, cierpiących i udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bardzo więc prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom schorowanym i w podeszłym wieku, by mogli w tej wspólnej modlitwie uczestniczyć, a po Mszy św. będzie możliwość spotkania się w domu katechetycznym przy kawie, herbacie i ciastku. Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za przygotowanie poczęstunku.
  6. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Anna Gocławska.

Komentarze są wyłączone.