V Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020

 1. Informujemy, że Msze św. od 25 marca 2020 roku – aż do odwołania, odprawiane są w naszej parafii bez udziału wiernych. Podczas Mszy św. w kościele mogą być obecne tylko te osoby, które zamówiły intencję mszalną – jedna osoba jako przedstawiciel danej rodziny. Te osoby prosimy by wchodziły do kościoła przez dom katechetyczny od strony plebanii. Pozostających w domach  zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem transmisji internetowej z naszego kościoła na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA” na kanale TVK Info HD.
 2. Porządek Mszy św. jest następujący:
  • dni powszednie: o godz. 8.30 i 18.00 (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawione będą o godz. 8.30),
  • w niedzielę: o godz. 8.30, 11.15 i 18.00 (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawione będą o godz. 8.30, a intencje mszalne z godz. 10.00 i 12.30 odprawione będą o godz. 11.15),
  • Gorzkie Żale, w niedzielę o godz. 17.00,
  • Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 8.30  i  o godz.19.00.
 3. Zawieszone są do odwołania spotkania grup modlitewno – formacyjnych działających przy naszej parafii, jak również spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Informujemy także, że w najbliższą sobotę nie będzie odwiedzin chorych w domach, z wyjątkiem sytuacji, kiedy zagrożone jest życie. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach urzędowania kancelarii. Sprawy związane z pogrzebem proszę zgłaszać w każdej chwili. Zachęcamy i prosimy o modlitwę osobistą i rodzinną o ustanie epidemii koronawirusa.
 4. Miłym zaskoczeniem w ostatnim czasie, stał się fakt składania ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary, staropolskim Bóg Zapłać!
 5. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Grażyna Gałła.

Komentarze są wyłączone.