Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu. Dzisiaj także w całej Polsce przeżywamy po raz X Święto Dziękczynienia za opiekę Opatrzności Bożej nad naszą Ojczyzną. Z tej okazji po Mszach św. możemy złożyć do puszek swój dar materialny na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Za te ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.30.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pon – NMP Matki Kościoła,
    Czw – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
    Sob – Bł. Bogumiła, biskupa.
  4. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz.18.30 w salce.
  5. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30, ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Elżbieta Marek,
    śp. Barbara Kuriata,