Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 16.04.2017

  1. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w dniu jutrzejszym na tacę, wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
  2. Pierwsza próba do I Komunii św. dla wszystkich dzieci i rodziców odbędzie się w czwartek o godz. 18.30 w kościele.
  3. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym, przed ołtarzem będziemy mogli złożyć tekturowe skarbonki rozprowadzane przez Caritas, do których w Wielkim Poście składaliśmy dobrowolne ofiary, a teraz złożymy jako naszą Jałmużnę Postną.
  5. Również w przyszłą niedzielę, przy wszystkich kościołach w całej Polsce, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, na rzecz pomocy materialnej dla poszkodowanych w Syrii. Taka zbiórka odbędzie się także przy naszej świątyni.
  6. W tym tygodniu do wieczności zostali odwołani:
    śp. Eugeniusz Bąk,
    śp. Ryszard Kwiatkowski.

Komentarze są wyłączone.