Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 05.04.2015

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę.
  2. Jutro, tj. w drugi dzień świąt Msze święte będą odprawiane również w porządku niedzielnym. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w dniu jutrzejszym  na tacę, wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godzinie 10:00 i 11:15 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  4. Również w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym przed ołtarzem będziemy mogli złożyć skarbonki z Jałmużną Postną rozprowadzane w Wielkim Poście przez Caritas.
  5. W tym tygodniu przeżywamy Oktawę Wielkiej Nocy, dlatego w piątek post nas nie obowiązuje.
  6. Osoby z Domu Samotnej Matki przy ulicy Strzegomskiej oraz podopieczni ze Schroniska Brata Alberta w Szczodrem wyrażają podziękowanie za dary żywnościowe, które składaliśmy przy poświęceniu naszych pokarmów.
  7. Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan, rozpromienia drogi naszego życia blaskiem swego Zmartwychwstania. Alleluja!

Komentarze są wyłączone.