Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2015

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  Pon – Świętych Młodzianków, Męczenników,
  Czw – Św. Sylwestra,
  Pt – Nowy Rok, Uroczystość Bożej Rodzicielki.
 2. W czwartek, we wspomnienie św. Sylwestra, Mszą św. o godz. 18.00 i nabożeństwem przed wystawionym Najśw. Sakramentem, zakończymy Rok Pański 2015. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za miniony rok.
 3. W Nowy Rok nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. według niedzielnego porządku. W tym dniu, przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki, zatem obowiązuje nas udział we Mszy św. Dla naszej parafii jest to również szczególny dzień, gdyż przeżywać będziemy doroczną Uroczystość Odpustową. Zapraszamy zatem jak najliczniej, na sumę odpustową o godz. 12.30.
 4. Przyszła niedziela, to I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 5. Od wtorku rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiedzą ministranci. Kolędę rozpoczynać będziemy o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00. Plan kolędy na najbliższe dni przedstawia się następująco:
  Wtorek 29.12.2015; ul. Szklarska, ul. Hutnicza,
  Środa 30.12.2015; ul. Bednarska, ul. Warciańska,; ul. Notecka,
  Sobota 2.01.2016; ul. Kozanowska 73-95.
  Plan kolędy dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii. W okresie kolędowym kancelaria parafialna będzie czynna w środy i soboty od godz. 9.00 do 9.30.
 6. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
  śp. Zdzisław Trawniczek,
  śp. Sylwester Bąder.

Komentarze są wyłączone.