Niedziela Chrztu Pańskiego – 11.01.2015

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Św. Hilarego, bpa i dK.
  Sob – Św. Antoniego, opata.
 2. Przypominamy, że w styczniu, kancelaria parafialna czynna jest tylko w godzinach przedpołudniowych; w środę 9.00 – 9.30 oraz w sobotę 9.00 – 9.30. Oczywiście istnieje możliwość przyjścia do kancelarii także w innym terminie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu.
 3. Kontynuujemy wizytę duszpasterską, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiadają ministranci. W soboty i niedziele kolędę rozpoczynamy o godz. 14.00, a w pozostałe dni o godz. 16.00. Plan kolędy na najbliższy tydzień dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii
 4. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary składane do skarbony w tylnej części kościoła oraz indywidualnie, na pokrycie kosztów remontu dachu naszego kościoła. Jak wcześniej informowaliśmy, do końca stycznia parafia zobowiązana jest wypłacić 18.000,- zł.
 5. Dom kultury „Piast”, przy ul. Rękodzielniczej 1, organizuje w drugim tygodniu ferii, tj. 26.01. – 30.01. półkolonie , za które odpłatność wynosi 100,-zł. Szczegółowe informacje umieszczone są na plakacie w gablocie parafialnej.
 6. Dom kultury „Piast”, zaprasza również na wieczór kolęd, który odbędzie się w domu kultury w najbliższy czwartek – 15 stycznia – o godz. 17.00.
  Wstęp wolny.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Stanisława Cieloch,
  śp. Irena Zadworna,
  śp. Andrzej Wiszowaty,
  śp. Stanisław Paśko.

Komentarze są wyłączone.