Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2017

 1. Dzisiaj Mszę św. zakończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. Przypominamy, że w styczniu – ze względu na kolędę – kancelaria parafialna czynna będzie tylko w godzinach przedpołudniowych; w środę oraz w sobotę od 9.00 do 10.00. Oczywiście istnieje możliwość przyjścia do kancelarii także w innym terminie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu.
 3. Kontynuujemy wizytę duszpasterską, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiadają ministranci. Plan na ten tydzień przedstawia się następująco:
  Poniedziałek, ul. Papiernicza 2, 4, 6
  Wtorek, ul. Hutnicza; ul. Szklarska
  Środa, ul. Pilczycka 77 – 111 niep.
  Czwartek, ul. Pilczycka 113 – 125 niep. oraz 98 – 138 parz.
  Piątek, ul. Dworska; ul. Warciańska; ul. Notecka
  Sobota, ul. Ignuta
  Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 14.00. Plan kolędy na najbliższy tydzień dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.
 4. Dnia 29 stycznia br. o godz. 18.00 w Hali Stulecia we Wrocławiu, odbędzie się koncert „BETLEJEM WROCŁAWSKIE”, w którym wezmą udział m.in. Natalia Niemen, Marika, Kuba Banach, Wojciech Cugowski i inni. Patronat honorowy koncertu objął Ks. Arcybiskup Józef Kupny i Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Bilety w cenie 40-, 60,- lub 80,- zł. można nabywać w zakrystii do 22 stycznia br.
 5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Marian Chojnacki,
  śp. Julian Karasiński,
  śp. Maria Czechowska,
  śp. Stefania Dybiec.

Komentarze są wyłączone.