Koronka do Bożego Miłosierdzia – zdjęcia

W poniedziałek o godz. 15.00 na placu przy ulicy Dokerskiej 54 wraz z parafianami wspólnie wypraszać będziemy Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ramach akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia”.

Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia" Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana w ramach akcji "Iskra Bożego Miłosierdzia"

Komentarze są wyłączone.