IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019

 1. W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych.
  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.00.
  Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o 8.30 i o 17.15.
  Uczestnicząc w Nabożeństwach Pasyjnych i będąc w stanie łaski uświęcającej możemy zyskać odpust zupełny.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 4. W tym tygodniu przypada I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – szy czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
 6. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
 7. W sobotę kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
 8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 wystąpi chór „Piastuny”.
 9. Przy wyjściu z kościoła nasz Parafialny Zespół Caritas, rozprowadza kartki świąteczne, paschaliki i stroiki świąteczne oraz palmy na Niedziele Palmową. Można również pobrać „Torby Miłosierdzia”, które wzorem lat poprzednich wypełnimy artykułami żywnościowymi dla biednych i ubogich z naszej parafii.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia w sobotę 27 kwietnia. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii u ks. Marcina.
 11. W dniach 23.07. – 31.07. 2019r. organizujemy wyjazd połączony z wypoczynkiem do Medziugorie. Bliższe informacje u ks. proboszcza po Mszy św. w zakrystii.
 12. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 13. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Zbigniew Podpora.

Komentarze są wyłączone.