II Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2016

  1. Zapraszamy do udziału w Wielkim Poście w Nabożeństwach Pasyjnych.
    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.00.
    Droga Krzyżowa w piątek o 8.30; 17.30; i 19.00.
  2. Wychodząc dzisiaj z kościoła, możemy swoimi ofiarami złożonymi do puszek, wesprzeć misjonarzy i misjonarki, w tym naszego parafianina O. Mariana Szatkowskiego, misjonarza posługującego w Afryce. Bóg Zapłać!
  3. Również dzisiaj istnieje możliwość zabrania do domu tekturowych skarbonek dostarczonych przez Caritas, do których w domu możemy odkładać swoje ofiary jako „jałmużnę postną”, a w niedzielę Miłosierdzia Bożego, będziemy mogli je złożyć podczas Mszy św. jako dar ołtarza.
    Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w ramach akcji „Talent Miłosierdzia”, przygotował także specjalne torby na zakupy, które możemy wypełnić konkretnymi produktami żywnościowymi jako pomoc świąteczną dla potrzebujących. Torby można pobrać dzisiaj po Mszach św. w salce parafialnej, gdzie dyżurują przedstawiciele naszego Parafialnego Zespołu Caritas i udzielają szerszych informacji na ten temat.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II ,a we wtorek po Mszy św. wieczornej – na kolejne spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego.
  5. Spotkanie grupy I-szej dzieci pierwszokomunijnych, w poniedziałek 22 lutego o godz.18.30 w kościele.
  6. W najbliższą sobotę – 27 lutego o godz. 19.00, zapraszamy wszystkich chętnych, na modlitewne czuwanie wielkopostne w naszym kościele.
  7. W przyszłą niedzielę – 28 lutego o godz. 19.00, zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania. Prosimy rodziców o obecność.
  8. Zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcą zostać ministrantami, aby zgłaszali się po Mszach św. w zakrystii u Ks. Marcina.
  9. Zapraszamy do scholi. Próby w Wielkim Poście odbywają się w każdy piątek o godz. 16.30 w salce.
  10. W przyszłą niedzielę nasz Parafialny Zespół Caritas, przeprowadzi po Mszach św. zbiórkę do puszek na pomoc świąteczną dla biednych i potrzebujących z naszej parafii.
  11. Komisariat Policji Wrocław – Fabryczna, zaprasza do udziału w debacie na temat „Mapy zagrożeń – Poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania”. Spotkanie odbędzie się w środę – 24 lutego 2016 r. o godz. 18.00 przy ul. Rękodzielniczej 1 we Wrocławiu.
  12. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bolesław Falkiewicz.

Komentarze są wyłączone.