II Niedziela Wielkanocna – 12.04.2015

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj, z racji pierwszej Niedzieli miesiąca, Msze Święte kończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. Z racji dzisiejszego święta, zapraszamy na godzinę 15:00 na nabożeństwo i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, dlatego też ofiary przeznaczone na Caritas i pomoc potrzebującym możemy składać do skarbony w tylnej części kościoła.
  4. W sobotę dnia 18.04.2015r. w godzinach od 9:00 do 11:00 Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał jabłka dla potrzebujących z naszej parafii. Dolnośląskie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Niepełnosprawnością Intelektualną zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 19 kwietnia o godzinie 17:00 w Domu Kultury „Piast” przy ulicy Rękodzielniczej. Wstęp wolny, a więcej informacji możemy przeczytać na plakacie w gablocie.
  5. Dyrekcja Pastelowego przedszkola, znajdującego się przy naszej Parafii informuje, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2015/2016. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku 2-5 lat do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki. Bliższe informacje w przedszkolu.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Włodzimierz Lebioda,
    śp. Aleksandra Orylska,