XV Niedziela Zwykła – 14.07.2024

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.
    Wt. – Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.
    Sob. – Bł. Czesława, prezbitera, głównego patrona Wrocławia i patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
  2. Siostry Karmelitanki Bose zapraszają do udziału w Uroczystości Matki Bożej z Góry Karmel zwanej Matka Bożą Szkaplerzną. Msze Św. odpustowe odbędą się we wtorek o godz. 7.30 i 18.00 w kaplicy klasztornej przy ul. Karłowicza 1 we Wrocławiu – Zalesie.
  3. Za tydzień wychodząc z kościoła, z racji rozpoczynającego się Tygodnia Świętego Krzysztofa, aby pomóc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu będziemy mogli złożyć ofiary do puszek, jako nasz wyraz wdzięczności Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry.
  4. Przypominamy, że tegoroczna Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, pod hasłem „Jesteśmy kościołem”, odbędzie się w dniach od 3 do 10 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które z racji drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczamy na sprawy gospodarcze naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary, zarówno składane do skarbon w kościele jak i wpłacane na konto parafialne czy też przekazywane osobiście.
  6. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian
  7. W okresie wakacyjnym prosimy o korzystanie ze Spowiedzi Świętej w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.