XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2024

1. W związku z przeżywanym dziś 98. Światowym Dniem Misyjnym, pod hasłem: „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”, mamy okazję wychodząc z kościoła ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć misjonarzy i misjonarki, za co w ich imieniu wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedziele o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
  3. We wtorek, z racji przypadającego w ten dzień wspomnienia Św. Jana Pawła II, po wieczornej Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Świętego Papieża. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  4. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w salce katechetycznej.
  5. Członków i sympatyków Wspólnoty „Wiara i Światło” zapraszamy w sobotę
    na Mszę Św. o godz. 10.00, a po Mszy Św. na spotkanie do salki katechetycznej.
  6. Instytut Pamięci Narodowej zaprasza na debatę historyczną w 40. rocznicę męczeńskiej śmierci Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki. Spotkanie odbędzie się jutro o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Ossolineum przy pl. Nankiera 17 we Wrocławiu. Wstęp wolny.
  7. Przypominamy, że są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon znajdujących w tylnej i przedniej części kościoła. Prosimy, aby w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, dzięki czemu będzie można rozplanować modlitwy za zmarłych na poszczególne dni tygodnia.
  8. W związku z Rokiem Jubileuszowym, w dniach od 22 do 29 kwietnia 2025 r. jest organizowana pielgrzymka samolotowa do Włoch. Zapisy przyjmowane są do końca października, a więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  10. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Emilia Juszkiewicz,
    Śp. Zenon Gruchot,