XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2024

1. Wychodząc dzisiaj z kościoła po Mszy Św. możemy ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć tych, którzy ucierpieli wskutek powodzi. Ofiary te zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Wrocławskiej. Za ofiarność składam serdeczne Bóg zapłać!
  2. Również dzisiaj, z racji 22. dnia miesiąca, po wieczornej Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.
    Pt. – Św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
    Sob. – Św. Wacława, męczennika.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej członków naszego parafialnego Zespołu Synodalnego zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w salce katechetycznej.
  5. Przypominamy, że we wtorek o godz. 18.30 przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu rozpocznie się kolejna edycja kursu przygotowującego osoby dorosłe do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Szczegółowe informacje są na stronie Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej (cdaw.archidiecezja.wroc.pl).
  6. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. Członków i sympatyków Wspólnoty „Wiara i Światło” zapraszamy w sobotę na Mszę Św. o godz. 10.00. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  8. Również w najbliższą sobotę, w rocznicę beatyfikacji Bł. Księdza Michała Sopoćki – spowiednika Św. Siostry Faustyny, pragniemy włączyć się do wspólnej modlitwy w ramach akcji: Koronka na Ulicach Miast Świata. Tego dnia o godz. 15.00 zapraszamy przed naszą świątynię na wspólną modlitwę.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  10. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Śp. Krystyna Kowalska.