- Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na tzw. „Świętopietrze”, które zostaną przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
- Do wtorku włącznie mamy okazję uczestniczyć w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy o godz. 17.30.
- W tym tygodniu w liturgii kościoła przeżywamy:
Pon. – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Pt. – Święto Św. Tomasza Apostoła. - Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a od najbliższej środy w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
- W pierwszą środę miesiąca Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
- W pierwszy czwartek miesiąca Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30. Następnie o godz. 8.30 Msza Św. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
- W pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30 oraz od godz. 17.00 do 18.00. W tym czasie będzie również okazja do Spowiedzi Św.
- W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30.
- W lipcu i sierpniu kapłani nie będą odwiedzać chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. Jeśli jednak zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt z kapłanami.
- Podczas wakacji zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze w niedzielę będzie okazja do spowiedzi podczas Mszy Św.
- Prasa katolicka jest dostępna w zakrystii.
- W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
Śp. Eleonora Gajowniczek,
Śp. Kazimiera Grodecka.