Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024

  1. Dzisiaj w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w naszym kościele Msze Św. są odprawiane o godz. 6.00; 8.30; 10.00; 11.15; 12.30 i 18.00.
  2. Jutro, czyli w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze Św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w tym dniu na tacę wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
  3. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  4. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek, z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  5. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na poranną Adorację Najświętszego Sakramentu, następnie o godz. 8.30 na Mszę Św. Po Mszy Św. spotkanie w salce. Natomiast na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy członków Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z ich rodzicami. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  6. W I. sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną chorych w domach.
  7. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a przed głównym ołtarzem będziemy mogli złożyć jako naszą Jałmużnę Postną tekturowe skarbonki, do których w Wielkim Poście w domach wrzucaliśmy dobrowolne ofiary. Niedziela Miłosierdzia Bożego to także patronalne święto Caritas. Po Mszach Św. będą rozprowadzane kremówki, z których dochód zostanie przeznaczony na działalność Parafialnego Zespołu Caritas.
  8. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w środy po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.